Teknik Servis

Setkar Spor Anonim Şirketi. Motus, Stex, Diesel fitness, Profitness, Eurofitness, Sportsart, Oxide, NewForm, Life Gear, Sportop, Fitplus, Quinton Fitness, Voit, Dynamic, V-Fit, Bodycharger, Pro Form, Nordic Track, Reebok, Keys Fitness  vs.. gibi  birçok Ev kullanımına ve Club/Gym kullanımına yönelik uluslararası markanın yetkili ve anlaşmalı servisidir. Bunların dışında Life Fitness, Technogym, Matrix, Hatrick vs...Her marka ve model fitness cihazlarına garantili servis /bakım hizmeti verilir.

Profesyonel Teknik Ekip
Setkar Spor A.Ş.., Ev ve Spor salonu kullanımına yönelik Kardiovascular ve Kas Geliştirici Cihazların İthalatı, Satışı, periyodik bakımı, onarımı ve istendiğinde montaj hizmetini vermektedir. Bizim işimiz, deneyimli kadromuzla enkısa zamanda ve en hızlı şekilde gerekli yedek parça temini (yedek bant, motor, motor sürücü kartı, ekran, tuş takımı, vs...) ve servis hizmetimizle sizin sorununuzu ortadan kaldırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Hedefimiz
Mükemmel servis hizmetini standartımız olarak sunmaktır.

Bakım Sözleşmesi
Bizim Önleyici Bakım Programlarımızla, yapmış olduğunuz cihaz yatırımınızı ilk günkü şekliyle ve değerinde korumanızı sağlarız. Bakım sözleşmelerimizi aylık, 3 aylık ve yıllık periyodlar için yaparak rutin bakım takvimini hazırlıyoruz. Servis programımızla cihazlarınızın durumunu, arıza raporlarını ve problem sıklığını, yapılan işleri  izliyoruz.

Tamir ve Bakım
Ziyaretimiz sırasında, cihazların ve mekanizmalarının güvenli kullanılmasını gözden geçirip test ediyoruz.; kullanımlarını ayarlayıp gözden geçiriyoruz.; Koşubandının bantlarının değişim zamanının gelip gelmediği; hasarlı kabloların olup olmadığı kontrol edilir; kayışlar ve makara sistemleri temizlenir;zincirler, rulmanlar ağırlık milleri kontrol edilir ve yağlanır.; Elektronik cihazların "koşubandı vs.." kullanım süreleri, çektiği akım/voltajı varsa error code'ları kontrol edilir.; otomatik yağlama sistemleri kontrol edilip eksik yağları tamamlanır. Motor kömürleri/kollektörleri kontrol edilir, temizlenir, ayarlanır.; gevşemiş vidalar/soketler kontrol edilir ve yerine sabitlenir. kayış ve bantların çalışma ve zorlanma testleri yapılır/değiştirilir.Tüm bunlar ve fonksiyonel testler yapıldıktan sonra cihazların güvenle kullanılması sağlanır.

Montaj Hizmeti
Setkar Spor A.Ş. size aşağıda vermiş olduğumuz cihazların tamamında montaj, demontaj ve taşıma hizmetlerini de yerine getirmektedir.
Koşu bantları, Kondisyon bisikletleri, Elliptic bisikletler, kondisyon küreği, Ev tipi Body istasyonu, Club tipi Body istasyonları, Multigym ler ve diğer tüm egzersiz ekipmanları.

Hakkımızda
Son 30 yıldır sektördeki deneyimimizle fitness cihazlarının ithalat, satış ve servis hizmetini uzman kadromuzla vermekteyiz. Anahtar teslimi Komple spor salonu kurulumu ve ihtiyaç olan tüm cihazların satışını yapmaktayız.Kullanmakta olduğunuz cihazları alarak yerine yeni ve son sistem cihazları temin etmekteyiz. Satın almak istediğiniz cihazın teminini, almış olduğunuz cihazın montajını, kullanmış olduğunuz cihazların bakımlarını, arızalarını defaten veya önleyici bakım/servis programımız dahilinde yapmaktayız.